УЧАСНИКИ УГОДИ ПРО СТВОРЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ІННОВАЦІЙНО-КОСМІЧНОГО КЛАСТЕРА «ПОЛІССЯ» АКТИВНО СПІВПРАЦЮЮТЬ У ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ГАЛУЗІ КОСМІЧНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ.

25.11.2020 року фахівці Центру космічних досліджень Поліського національного університету та педагогічний склад ЗОШ №8 міста Житомира змонтували та налагодили функціонування наземного пункту приймання даних дистанційного зондування Землі з метеорологічних космічних апаратів серій NOАA та «Метеор» на території школи. Наразі учні школи мають змогу отримати теоретичні знання і практичні навички у плануванні сеансів приймання даних з метеосупутників, визначати ділянку зйомки на мапі, здійснювати приймання радіосигналу з супутника та його оброблення, аналізувати отримані метеорологічні знімки.

Результатом роботи на новому обладнання буде підвищення рівня освіти молоді у космічні галузі, а також ознайомлення школярів з базовими основами нової освітньої програми «Космічний моніторинг Землі», підготовка фахівців за якою розпочата у Поліському національному університеті.

Image
Image
Image

Навчально-науковий центр космічних та геоінформаційних технологій

Поліського національного університету,

10008, м. Житомир,

бульвар Старий, 7.

symon-pyvovar@ukr.net

 

ЦЕНТР КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ